Święciechowa, Trzebiny
działka na sprzedaż

CNJ-GS-129

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą granicząca ze ścianą lasu położona na osiedlu działek w Trzebinach (Niechłód) gmina Święciechowa, posiadająca dostęp do drogi publicznej. Powierzchnia działki 1252 m2 . Nieruchomość położona na terenie ...

Powierzchnia
1 252,00 m2
Cena za m2
149,00 zł
cena 186 548
działka na sprzedaż - Święciechowa, Trzebiny